TR | EN
Etkinlikler/Haberler

Tez Savunma Toplantıları

11.06.2019

 

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

YL Tez Savunması

Bengi Bozkır

Doç. Dr. Ceyda BİLGİÇ

     

Kimya Mühendisliği

14.06.2019

14.00

Kimya mühendisliği bölümü toplantı salonu

TEZ BAŞLIĞI:Zeolit-Polimer Nanokompozitlerinin Hazırlanması ve Yüzey Özelliklerinin Belirlenmesi

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

DR Tez Savunması

İlkan KAVLAK

Prof. Dr. Güneş S. KÜRKÇÜOĞLU

-

Fizik

24.06.2019

10.00

Fizik Bölümü-Seminer Salonu

TEZ BAŞLIĞI:PVC Profil Hamuru Üretiminde Kullanıma Uygun Termal Ve UV Dayanımı Yüksek Yeni Nesil Stabilizatör Ve Katkı Malzemelerinin Araştırılması

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

YL Tez Savunması

Eda TOPAL

Doç.Dr. Nihal KAYAN

-

Tarla Bitkileri

17.06.2019

14:00

ANK Toplantı Salonu

TEZ BAŞLIĞI:Farklı olgunlaşma süresine sahip fasulye (Phaseolus vulgaris L.) çeşitlerinde farklı ekim zamanlarının verim ve verim ögeleri üzerine etkisi.

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

DR Tez Savunması

Kemal ARMAĞAN

Prof. Dr. Nevzat KIRAÇ

-

İnşaat Mühendisliği

14/06/2019

15:00

İnşaat Mühendsiliği Bölümü A-412 Toplantı Salonu

TEZ BAŞLIĞI:Karayolunun AASHTO Metoduna Göre Tasarımı ve Türkiye Kalibrasyonu

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

YL Tez Savunması

Berfu Yüzgeç

Doç. Dr. Demet Topaloğlu Yazıcı

-

Kimya Mühendisliği

12.6.2019

14:00

Kimya Müh.Toplantı Salonu

TEZ BAŞLIĞI:Yara örtüsü uygulamalarında kullanılmak üzere biyokompozitlerin geliştirilmesi ve incelenmesi

 

TOPLANTI

ÖĞRENCİ

DANIŞMAN

2.DANIŞMAN

ANABİLİM DALI

TARİH

SAAT

YER

YL Tez Savunması

Stephen Chanda

Prof.Dr. Melih İphar

-

Maden Mühendisliği

11.6.2019

11.00

Maden Mühendisliği Bölümü Toplantı Salonu

TEZ BAŞLIĞI:Tesis Verimliliğinin Arttırılması Amacıyla Delme-Patlatma Optimizasyonu

Yeterlik Sınavı Toplantıları

15.04.2019
Toplantı Tarihi         : 09.04.2019
Toplantı Sayısı         : 2019-16

 

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Ali Can ÇELT

Yazılı Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Metalurji ve Malzeme Müh. Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 17:00

Yeri: Metalurji ve Malzeme Müh. Seminer Salonu

 

Matematik-Bilgisayar Anabilim Dalı doktora öğrencisi Evren TOPCU

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 08:30

Yeri: Matematik-Bilgisayar ,203 nolu oda

Sözlü Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 11:00

Yeri: Matematik-Bilgisayar, M5 dersliği

 

Makine Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Hamdi Selçuk ÇELİK

Yazılı Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 10.00

Yeri: Makine Mühendisliği,Seminer Odası

Sözlü Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Makine Mühendisliği,Seminer Odası

 

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Belga Zeynep ULUTAN

Yazılı Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 18:00

Yeri: Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Seminer Salonu

 

İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Sayed Mustafa WARDAK’ın doktora

Yazılı Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 09:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Toplantı Salonu

 

Fizik Anabilim Dalı doktora öğrencisi Remzi AYDIN’ın doktora yeterlik sınavı ile ilgili Anabilim

Yazılı Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 09:00

Yeri: Fizik- Lisansüstü Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 13:00

Yeri: Fizik- Lisansüstü Dersliği

 

Fizik Anabilim Dalı doktora öğrencisi Orkun GÜLTEPE’nin

Yazılı Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: Fizik- Lisansüstü Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 15:00

Yeri: Fizik- Lisansüstü Dersliği

 

Fizik Anabilim Dalı doktora öğrencisi 501320171003 numaralı Emir ENÖNLÜ’nün doktora

Yazılı Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 09:00

Yeri: Fizik Bölümü – Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Fizik Bölümü – Toplantı Salonu

 

Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Pınar ULUDAĞ’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 17.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Kimya Mühendisliği Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 17.04.2019

Saati: 14:00

Yeri: Kimya Mühendisliği Toplantı Salonu

Kimya Anabilim Dalı doktora öğrencisi Esma OCAK’ın doktora yeterlik

Yazılı Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Kimya (228)

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Kimya (228)

 

İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Hakan BİLİCİ’nin

Yazılı Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Seminer Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Seminer Salonu

 

İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Hüseyin ARAK’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 09:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: İnşaat Mühendisliği Toplantı Salonu

 

Jeloloji Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Yunus Can KURBAN’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 09.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Jeoloji Mühendisliği –Seminer Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 09.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Jeoloji Mühendisliği – Seminer Salonu

 

Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Mahmut KASAP’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 06.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Bilgisayar Mühendisliği-B313

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 09:30

Yeri: Bilgisayar Mühendisliği-B313

 

Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Yusuf KARTAL’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 06.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Bilgisayar Mühendisliği-B313

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 09:30

Yeri: Bilgisayar Mühendisliği-B313

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Golara GHORBAN DORDINEJAD’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-B401

Sözlü Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh -B401

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Muhammed Fatih KÖSTEKCİ’nin

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-YL dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh –B213

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Emine CANİGÜR’ün

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-YL Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 13.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh –B213

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Bahadır ÇOKÇETİN’in

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-YL Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 13.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh –B213

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Ferzende TEKÇE’nin

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-YL Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 10:30

Yeri: Elektrik Elektronik Müh –B313

 

Elektrik Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Yasemin ARIKAN’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 30.04.2019

Saati: 10:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh.-YL Dersliği

Sözlü Sınav Tarihi: 13.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Elektrik Elektronik Müh –B213

 

Makine Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi Özge HELVACI’nın

Yazılı Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 09:00

Yeri: Makine Müh. – Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Makine Müh. – Toplantı Salonu

 

İstatistik Anabilim Dalı doktora öğrencisi Mohammed İbrahim SOBOH’un

Yazılı Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Fen Edebiyat Fak.- İstatistik Böl. – Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 08.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Fen Edebiyat Fak.- İstatistik Böl. Toplantı Salonu

 

Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı doktora öğrencisi İslam ALTIN’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 22.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Endüstri Mühendisliği - Seminer Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 23.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: FBE - Toplantı Salonu

 

Biyoloji Anabilim Dalı doktora öğrencisi Mustafa KARAKAŞ’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 26.04.2019

Saati: 09:00

Yeri: Biyoloji Seminer Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 26.04.2019

Saati: 11:00

Yeri: Biyoloji Seminer Salonu

 

Matematik-Bilgisayar Anabilim Dalı doktora öğrencisi Gürkan KAPLAN’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: F1 Blok M-5 derslik

Sözlü Sınav Tarihi: 02.05.2019

Saati: 13:00

Yeri: F1 Blok M-5 derslik

 

Matematik-Bilgisayar Anabilim Dalı doktora öğrencisi Gamze TARIM’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 11:00

Yeri: Matematik-Bilgisayar - M5

Sözlü Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Matematik-Bilgisayar - M5

 

Biyoloji Anabilim Dalı doktora öğrencisi Neda HAMİD’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: Biyoloji Toplantı Odası

Sözlü Sınav Tarihi: 03.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: Biyoloji Toplantı Odası

 

Polimer Bilim Teknolojisi Anabilim Dalı doktora öğrencisi Gökhan SOLMAZ’ın

Yazılı Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 10:00

Yeri: ARUM-Seminer Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 10.05.2019

Saati: 14:00

Yeri: ARUM-Seminer Salonu

 

Tarla Bitkileri Anabilim Dalı doktora öğrencisi Muhittin BAĞCI’nın

Yazılı Sınav Tarihi: 15.04.2019

Saati: 13:00

Yeri: Ziraat Fak. ANK Toplantı Salonu

Sözlü Sınav Tarihi: 15.04.2019

Saati: 15:00

Yeri: Ziraat Fak. ANK Toplantı Salonu

 

 

YL-DR Öğrenci Seminerleri

18.03.2019

2018-2019 Bahar YL-DR Öğrenci Seminerleri

Kongre ve Sempozyum Duyuruları

31.10.2018